O MNIE

Jestem absolwentką socjologii Uniwersytetu Łódzkiego. Ukończyłam czteroletnie szkolenie psychoterapeutyczne w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, który jest członkiem europejskich stowarzyszeń zrzeszających psychoterapeutów oraz organizacje szkolące terapeutów:

  • EAGT – European Association for Gestalt Therapy
  • EAP – The European Associacion for Psychotherapy
  • FORGE – International Federation of Gestalt Training Organizations

Posiadam szerokie doświadczenie zawodowe nie tylko w zakresie pracy z osobami uzależnionymi czy współuzależnionymi, ale także z ofiarami oraz sprawcami przemocy. Prowadzę indywidualną terapię osób dorosłych i młodzieży. Pracuję zgodnie z zasadami Kodeksu Etycznego Europejskiego Stowarzyszenia Terapii Gestalt.

W swojej pracy terapeutycznej szczególny nacisk kładę na szacunek do drugiego człowieka. Każdy człowiek jest istotą wyjątkową i niepowtarzalną o dużym potencjale rozwojowym na każdym poziomie swego funkcjonowania. Jako terapeutka Gestalt z otwartością, akceptacją i zaangażowaniem towarzyszę klientowi w poszukiwaniu nowych konstruktywnych rozwiązań, które pozwolą mu lepiej radzić sobie z trudnościami życia codziennego. Wierzę, że zmiana jest możliwa i warto po nią sięgać, ponieważ sama przeszłam długą i trudną drogę rozwoju wewnętrznego. Szanuję unikalność, indywidualność i godność jednostki. Moim naczelnym celem w procesie budowania relacji zawodowej jest dobro klienta.